Monetyzuj swój ruch: Zarabiaj na krótkich linkach z FlexLink!

Monetyzuj swój ruch: Zarabiaj na krótkich linkach z FlexLink!
Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak można maksymalnie efektywnie wykorzystać swoje linki w internecie? Co powiesz, jeśli powiemy Ci, że każdy Twój link może stać się źródłem dochodu? FlexLink daje Ci taką możliwość!

Jak to działa?

Zasada działania naszej usługi jest bardzo prosta: skracasz swoje długie linki za pomocą naszego narzędzia i otrzymujesz krótką wersję. Następnie udostępniasz ten krótki link swojej publiczności w internecie, na swoim blogu, w mediach społecznościowych lub w innych źródłach ruchu. Chodzi o to, że gdy użytkownik kliknie ten krótki link, zobaczy nie tylko treść, którą oferujesz, ale także niewielką reklamę.

Zarabiaj na każdym wyświetleniu reklamy

Nasi użytkownicy zarabiają pieniądze za każde wyświetlenie reklamy, która pojawia się na stronie po kliknięciu krótkiego linka. Nawet jeśli użytkownik obejrzy kilka reklam, Twój dochód będzie wzrastać. Mamy dwa plany taryfowe: Pro i Pro+, w zależności od których Twój dochód może znacznie wzrosnąć.

Plan Pro: Użytkownicy tego planu otrzymują 0,1 centa za każde wyświetlenie reklamy. Oznacza to, że jeśli w jednym linku wyświetla się trzy reklamy, możesz zarobić nawet 0,3 centa za każde kliknięcie. Prosty rachunek matematyczny pokazuje, że Twój dochód rośnie w geometrycznej progresji przy dużej liczbie odwiedzin. Dla jasności, przeanalizujmy przykład zarobków przy 10 tysiącach wyświetleń.

Załóżmy, że Twój link otrzymał 10 tysięcy wyświetleń. Przy taryfie Pro zarobisz:

10 000 wyświetleń * 0,3 centa = 30 dolarów

Plan Pro+: Plan Pro+ zapewnia jeszcze bardziej korzystne warunki zarobku. Tutaj otrzymujesz 0,15 centa za każde wyświetlenie reklamy, co oznacza, że za jedno kliknięcie można zarobić nawet 0,45 centa, jeśli w linku wyświetlają się trzy reklamy.

Zobaczmy, jak zmieni się Twój dochód przy tych samych 10 tysiącach wyświetleń przy użyciu planu Pro+:

10 000 wyświetleń * 0,45 centa = 45 dolarów

Warunki wypłaty środków

Staramy się uczynić proces wypłaty zarobionych środków maksymalnie wygodnym dla naszych użytkowników. Jedynymi warunkami, które należy spełnić, są:

  1. Minimalna kwota wypłaty - zaledwie 10 dolarów. Gdy Twój dochód osiągnie tę kwotę, możesz poprosić o wypłatę pieniędzy.
  2. Płatna subskrypcja - aby wypłacić środki, należy mieć dowolną z płatnych subskrypcji (Pro lub Pro+). Wymaganie to pozwala nam zapewnić stabilność i bezpieczeństwo dla wszystkich użytkowników naszej platformy.

Nie zapomnij o zasadach monetyzacji

Nasi użytkownicy mogą również zapoznać się z naszymi zasadami monetyzacji na odpowiedniej stronie. Zawiera ona najbardziej aktualne dane dotyczące programu i jego warunków.

Zacznij zarabiać już dzisiaj!

Nie przegap szansy zwiększenia swojego dochodu dzięki ruchowi w internecie. FlexLink oferuje Ci prosty i skuteczny sposób monetyzacji każdego Twojego linka. Dołącz do nas już dziś i zacznij zarabiać pieniądze ze swojej zawartości!
4 weeks ago